Home Cv-ul meu Ajutor Despre
Home → Descrierea ofertei de munca

Asistent vanzari

Data publicarii : 04/07/2018
Data expirarii : 31/12/2018
Categoria: Vanzari
Locatie: Chisinau
Salariu (Min/Max): -
JobRef: VA-14500
DESCRIERE OFERTA
Principalele sarcini de muncă:
- activități de secretariat, logistice și administrative;
- inregistrare si prelucrare date (facturi fiscale, declaratii vamale) in programul ERP al companiei
- inregistrarea si evidenta documentelor emise
- gestionarea apelurilor telefonice și evidența corespondenței;
- capacitate de analiza si sinteza a informatiilor in vederea intocmirii unor situatii, analize sau oferte;
- alte responsabilitati prevazute in fisa postului.

CERINTE FATA DE CANDIDAT
Cerinţe faţă de candidat:
- studii superioare;
- utilizarea avansata MSOffice, navigare internet
- cunoasterea bazelor contabile este un avantaj
- vorbirea fluentă a limbilor română și rusă;
- cunoașterea limbii engleze este un avantaj;
- prezenţă agreabilă;
- responsabilitate, sociabilitate, abilităţi organizatorice;
- capacitatea de a lucra cu termeni limită şi respectarea acestora.
- o persoana persuasiva, cu orientare spre rezolvarea diferitor situatii;

BENIFICII SI BONUSURI OFERITE
Oferim:
- Pachet salarial motivant.
- Pachet corporativ de telefonie mobile.
- PC.
- Mediu de lucru profesionist.
- Posibilitate de avansare în carieră.

Persoanele interesate pot trimite CV-ul cu poza, cu indicarea postului şi a sursei de informare despre postul vacant la adresa e-mail: cristina.cotet@scop.md sau să telefoneze la numărul: 078 820 740. Pentru interviu vor fi contactate doar persoanele selectate în baza CV-ului.
Date de contact ale companiei
Tel: +37378820740

© Copyright 2018, IDS Consulting         Termeni si conditii de utilizare       Trimite-ne parerea ta
info@hr.md     На русском языке