Home Cv-ul meu Ajutor Despre
Home → Descrierea ofertei de munca

Designer mobilier

Data publicarii : 30/06/2018
Data expirarii : 02/12/2018
Categoria: Arhitectura si Design
Locatie: altele
Salariu (Min/Max): 550 / 1000 USD
JobRef: AR-14490
DESCRIERE OFERTA
Descrierea jobului

DESCRIERE JOB
- Proiectează, redactează pe calculator în format 2D și 3D proiectele pe baza discuțiilor cu beneficiarii;
- Participă la locația clientului la măsurători si verificari ale proiectului
- Finalizează proiectele în baza măsurătorilor și necesităților clienților cu definirea detaliilor legate de materiale, volumetrie, functionalitati;
- Relaționează cu departamentul de vânzări privind ofertarea, vânzarea și finalizarea proiectului;
- Pregăteste documentația pentru fabrică (desene tehnice, schițe, etc.).
- Este interesant permanent sa acumuleze noi cunostinte si sa se dezvolte profesional.

Descrierea companiei

Samuel Mobilier asigura design și producție de mobilier la comandă pentru spații de locuit (living, bucătărie, hol, baie, dormitor), birouri, hoteluri, restaurante și nu numai. Suntem în căutarea unui nou designer/proiectant mobilier care să se alăture echipei noastre.

Http://samuelmobilier.ro
0040 757577860

CERINTE FATA DE CANDIDAT
Candidatul ideal

- Abilități de comunicare cu clienții;
- Viziune în domeniul designului de mobilier
- Abilități de lucru in echipă.
- Constituie un avantaj:
- Experiența în domeniu, cunoașterea furnizorilor de pe piață și cunoștințe despre materialele folosite (PAL, MDF, tipuri de feronerii, etc)
- Experiență în utilizarea unui soft de proiectare 3D. Ideal PRO100 sau orice soft specializat pentru proiectare mobilier.

BENIFICII SI BONUSURI OFERITE
BENEFICII
- Salariu motivant
- Laptop si telefon de serviciu
- Training-uri de specialitate
- Bonusuri in functie de performanta
- Posibilitatea de a avansa in cadrul companiei

Date de contact ale companiei
Tel: +40757577860

© Copyright 2018, IDS Consulting         Termeni si conditii de utilizare       Trimite-ne parerea ta
info@hr.md     На русском языке