Home Cv-ul meu Ajutor Despre
Home → Descrierea ofertei de munca

Compania ÎM «Chateau Vartely» SRL angajează design

Data publicarii : 22/06/2018
Data expirarii : 19/12/2018
Categoria: Arhitectura si Design
Locatie: Chisinau
Salariu (Min/Max): -
JobRef: AR-14470
DESCRIERE OFERTA
Responsabilităţi:
- Crearea şi executarea materialelor grafice aferente produselor companiei
- Realizarea/prelucrarea grafica a diverselor materiale publicitare
- Pregatirea documentelor pentru tipar şi verificarea calităţii fişierelor
- Realizarea sarcinilor în termenii propuşi

CERINTE FATA DE CANDIDAT
Designer
Cerinţe faţă de candidat:
- Cu simţ artistic dezvoltat şi imaginaţie
- Abilităţi de organizare, comunicare, punctualitate şi creativitate
- Cunoaşterea programelor Adobe Illustrator, Photoshop, Flash, etc.
- Experiență în domeniul marketingului va constitui un avantaj.
- Deschis spre noi provocări

BENIFICII SI BONUSURI OFERITE
Oferim:
- Dotare tehnică necesara pentru realizarea celor mai ingenioase idei
- Proiecte interesante și diverse
- Oportunități excelente pentru dezvoltare
- mediu plăcut de lucru
Date de contact ale companiei
Tel: 023531011

© Copyright 2018, IDS Consulting         Termeni si conditii de utilizare       Trimite-ne parerea ta
info@hr.md     На русском языке