Home Cv-ul meu Ajutor Despre
Home → Descrierea ofertei de munca

Medic specialist - medicina de laborator

Data publicarii : 13/02/2018
Data expirarii : 31/12/2020
Categoria: Medicina/Farmaceutica
Locatie: Chisinau
Salariu (Min/Max): 7500 / 10000 LEU MD
JobRef: MD-14382
DESCRIERE OFERTA
Responsabilităţi:
• Efectuarea probelor biologice;
• Validarea tehnică a rezultatelor;
• Îndeplinirea tuturor cerinţelor sistemului calităţii.
• Respectarea codului de deontologie profesionala si normele care reglementeza profesia de medic spewcialist in R. Moldova;

CERINTE FATA DE CANDIDAT
ICS Clinica Sante Chisinau angajează medic specialist medicină de laborator cu normă întreagă. Candidaţii selectaţi vor avea posibilitatea de a lucra într-un mediu profesionist
Pe cine căutăm:
• O persoană cu experienţă în domeniu, responsabilă, înclinată spre lucru în echipă;
• Documentele necesare angajării vizate la zi;
• Eficienţă şi bună organizare a timpului de muncă;

BENIFICII SI BONUSURI OFERITE
Ce oferim?
• Un pachet salarial în concordanţă cu performanţa şi rezultatele obţinute.
• Dezvoltare personală şi profesională.
• Şansa de a face parte dintr-o echipă tînăra

Date de contact ale companiei
Tel: 079774411/079774446 , Fax: 022667266

© Copyright 2018, IDS Consulting         Termeni si conditii de utilizare       Trimite-ne parerea ta
info@hr.md     На русском языке