Home Cv-ul meu Ajutor Despre
Home → Descrierea ofertei de munca

Operator PC la achizitii.md

Data publicarii : 04/01/2018
Data expirarii : 03/07/2018
Categoria: Banci/Asigurari
Locatie: Chisinau
Salariu (Min/Max): -
JobRef: BA-14313
DESCRIERE OFERTA
Achizitii.md - platformă de organizare a achizițiilor, parte din sistemul MTender și respectiv a reformei guvernamentale în domeniul achizițiilor publice. Proiectul achizitii.md este dezvoltat de către compania Simpals SRL, iar scopul principal al acestui parteneriat public-privat este dezvoltarea achizițiilor publice electronice transparente și eficiente.

Platformă lucrează atât cu sectorul public, cât și cu cel privat.

CERINTE FATA DE CANDIDAT
CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAȚI:
• Studii superioare sau medii;
• Cunoștințe de operare a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook, navigare pe internet);
• Capacitate de lucru sub presiunea timpului;
• Cunoașterea limbii engleze sau a unei alte limbi străine constituie un avantaj suplimentar;
• Fluență verbală;
• Persoană dinamică și energică.

ATRIBUȚII DE SERVICIU:
• Realizarea activităților care țin direct de introducerea licitațiilor;
• Monitorizarea bazei de date;
• Colaborarea cu clienții.

Candidații interesați pot expedia CV-ul la adresa de e-mail: Info@achizitii.md.

Date de contact ale companiei
Tel: +373.22.003.999

© Copyright 2018, IDS Consulting         Termeni si conditii de utilizare       Trimite-ne parerea ta
info@hr.md     На русском языке