Home Cv-ul meu Ajutor Despre
Home → Descrierea ofertei de munca

Reprezentant comercial vînzări primare

Data publicarii : 27/11/2017
Data expirarii : 26/05/2018
Categoria: Vanzari
Locatie: Chisinau
Salariu (Min/Max): -
JobRef: VA-14265
DESCRIERE OFERTA
Compania Elit Tehnica, distribuitor de tehnică agricolă în Moldova, angajează:

REPREZENTANT COMERCIAL VÂNZĂRI PRIMARE

Dacă ești o fire dinamică și nu poți trăi fară comunicare, ești pasionat de a învăța ceva nou, fii sigur - ANUME TU ești persoana pe care o cautăm!

Responsabilități:
- Extinderea bazei de deservire clienți;
- Stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții;
- Participarea la negocieri comerciale;
- Încheierea contractelor.

CERINTE FATA DE CANDIDAT
Cerințe față de candidat:
- Studii superioare finisate sau în proces (studii în domeniul tehnic sau agrar constituie avantaj);
- Cunoașterea avansată a limbilor română și rusă;
- Pasiunea de comunicare și dorința de a învăța ceva nou.

BENIFICII SI BONUSURI OFERITE
Oferim:
- Angajare oficială și întreg pachet social;
- Salariu motivant + bonus;
- Posibilitatea de instruire și avansare în domeniu;
- Număr corporativ;
- Program de muncă: luni – vineri, 08:30 -17:30, cu pauză de masă;
- Echipă tânără și dinamică.

Expediați-ne CV-urile Dvs (obligatoriu cu poză) la adresa de email indicată mai jos, stipulînd POSTUL vacant pentru care aplicați în tema scrisorii. Suntem dispuși să analizăm fiecare feedback.
* Doar candidaii selectati vor fi invitati la interviu!

Informații de contact:
Telefon: 022 855 711 / 068 168 861
E-mail: office@elit-tehnica.md

Date de contact ale companiei
Tel: 022 855 711

© Copyright 2017, IDS Consulting         Termeni si conditii de utilizare       Trimite-ne parerea ta
info@hr.md     На русском языке