Home Cv-ul meu Ajutor Despre
Home → Descrierea ofertei de munca

Manager logistică și achiziții

Data publicarii : 27/11/2017
Data expirarii : 26/05/2018
Categoria: Altele
Locatie: Chisinau
Salariu (Min/Max): -
JobRef: AL-14263
DESCRIERE OFERTA
Elit-Tehnica, distribuitor oficial de tehnică agricolă, prestarea serviciilor în domeniul tehnic și aprovizionarea cu piese de schimb.

Manager Logistică și achiziții

Responsabilități:
- Participarea la discuții de afaceri și negocieri cu furnizorii din Europa și SUA;
- Plasarea comenzilor și organizarea livrării mărfii;
- Lucrul cu brocherii și documentele de transport;
- Controlul întocmirii corecte a documentelor de însoțire a mărfii;
- Soluționarea întrebărilor legate de livrare;
- Extinderea bazei de date privind companiile de transport;
- Analiza pieței serviciilor de transport.

CERINTE FATA DE CANDIDAT
Cerințe față de post:
- Capacitate bună de comunicare și relaționare cu persoanele de contact;
- Cunoașterea limbii engleze la nivel de scriere și comunicare;
- Abilități de calcul și lucru cu documentele;
- Abilități de negociere, organizatorice, de gestionare;
- Cunoștințe de operare calculator: Microsoft Office, Excel, Word, Internet;
- Permis de conducere cat. B și experiență în conducere;
- Experiența de lucru minimum 1 an în sfera corespunzătoare postului vacant;
- Orientarea spre rezultat și capacitatea de a lucra în echipă.

BENIFICII SI BONUSURI OFERITE
Noi oferim:
- Angajare oficială și întreg pachet social;
- Salariu motivant;
- Număr de telefon corporativ;
- Posibilitatea de instruire și avansare;
- Program de muncă: luni – vineri, 08:30 -17:30, cu pauză de masă.

Expediați-ne CV-urile (cu poza) Dvoastră la adresa indicată, stipulînd POSTUL vacant pentru care aplicați.

* Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu!

Contacte:
Telefon: 068 168 861
E-mail: office@elit-tehnica.md
Date de contact ale companiei
Tel: 022 855 711

© Copyright 2017, IDS Consulting         Termeni si conditii de utilizare       Trimite-ne parerea ta
info@hr.md     На русском языке