Home Cv-ul meu Ajutor Despre
Home → Descrierea ofertei de munca

Vânzător consultant prod.alim.(str. Ginta Latina)

Data publicarii : 20/11/2017
Data expirarii : 19/05/2018
Categoria: Vanzari
Locatie: Chisinau
Salariu (Min/Max): -
JobRef: VA-14202
DESCRIERE OFERTA
Cerinţe:
- Vorbirea fluentă a limbilor română și rusă
- Persoană pozitivă, flexibilă, cu spirit de echipă dezvoltat și rezistentă la stres
- Prudenţă, responsabilitate, integritate și atenție la detalii
- Experiență în vânzarea produselor din carne reprezintă un avantaj

CERINTE FATA DE CANDIDAT
Compania NIVALLI te invită să faci parte dintr-o echipă de profesioniști în cadrul magazinului specializat din Chișinău.
Dacă ești tînăr/ă, ambițios/ă, comunicabil/ă și pozitiv/ă te invităm să faci parte din echipa noastră.

Responsabilităţi:
- Deservirea și consultarea clienților
- Ordonarea produselor în vitrine
- Gestionarea numerarului aferent operațiunilor de caserie
- Efectuarea operațiunilor cu aparatul de casă

BENIFICII SI BONUSURI OFERITE
Noi oferim:
- Salariu atractiv: de la 7000 lei… și mai mult + bonusuri proporțional rezultatelor obținute
- Ambianță de lucru placută într-o echipă tînără și prietenoasă
- Traininguri la locul muncă
- Posibilitatea creșterii profesionale
Program de lucru:
Pe ture, 08:00-21:00.
Candidații cointeresați rugăm sa expedieze CV-ul și o poză la: HR@nivalli.md cu menționarea: Vînzător consultant produse alimentare. Numai persoanele care corespund tuturor cerințelor vor fi invitate la interviu.
Telefon de contact 068686535.

Date de contact ale companiei
Tel: 068686535

© Copyright 2017, IDS Consulting         Termeni si conditii de utilizare       Trimite-ne parerea ta
info@hr.md     На русском языке