Home Cv-ul meu Ajutor Despre
Home → Descrierea ofertei de munca

Ghid turism intern

Data publicarii : 12/05/2017
Data expirarii : 08/11/2017
Categoria: Turism
Locatie: Chisinau
Salariu (Min/Max): -
JobRef: TU-13505
DESCRIERE OFERTA
Loc de muncă stabil pentru cei ce preţuiesc siguranţa şi armonia în colectiv şi care doresc să-şi pună în valoare experienţa şi abilităţile.
ÎS Combinatul de Vinuri de Calitate \"Mileştii Mici\" anunţă concurs pentru ocuparea funcţiei de:

Cerinţe:
1. Abilităţi excelente de comunicare;
2. Studii superioare;
3. Energic, responsabil, organizat, comunicabil;
4. Flexibil la regimul de lucru, rezistent la stres;
5. Cunoaşterea obligatorie a limbii române, ruse şi engleze;
6. Cunoaşterea altor limbi străine constituie un avantaj;
7. Cunoştinţele din domeniul vinificaţiei constituie un avantaj.

Responsabilităţi:
1. Deservirea clienţilor;
2. Promovarea produselor companiei.

Oferim:
1. Posibilitatea de a creste şi a avansa;
2. Posibilitate de integrare într-o echipă tânără, profesionistă şi motivată;
3. Pachet salarial stabil, bonusuri în funcţie de performanţe.

Dacă căutaţi un loc de muncă stabil şi visaţi să activaţi într-un mediu profesionist, care vă oferă multiple oportunităţi şi în care vă puteţi pune în valoare cunoştinţele, expediaţi CV-ul Dvs. la adresa de e-mail: sales@mm.in.md. Convorbirea va avea loc după examinarea CV-urilor.

CERINTE FATA DE CANDIDAT

Date de contact ale companiei
Tel: 382 777 , Fax: 382 777

© Copyright 2017, IDS Consulting         Termeni si conditii de utilizare       Trimite-ne parerea ta
info@hr.md     На русском языке