Home Cv-ul meu Ajutor Despre
Home → Descrierea ofertei de munca

Aistent Marketing

Data publicarii : 29/12/2016
Data expirarii : 27/06/2017
Categoria: Marketing
Locatie: Chisinau
Salariu (Min/Max): -
JobRef: MR-13270
DESCRIERE OFERTA
Asistent Marketing

CERINTE FATA DE CANDIDAT
Compania “INNOVATIVE MICRO SOLUTIONS” SRL, anunta post vacant pentru functia “ASISTENT MARKETING”

Responsabilitatile de baza:

-Elaborarea strategiilor de marketing
-Cautarea a noi clienti
-Intocmirea materialelor pentru promovare
-Setarea si analizarea metodelor de atragere a clientilor prin intermediul Google Analytics Яндекс etc.
-Organizarea,mentinerea si promovarea grupelor in retelele sociale
-Stabilirea ,dezvoltarea si mentinerea relatiei profesioniste cu clientii companiei

Cerinte:
-Studii superioare
-Cunoasterea limbii romana.rusa,engleza
- Experienta relatii cu clientii
- Cunoasterea limbii romane si ruse, engleza (constituie un avantaj)
- Cunostinte de operare PC
- Abilități în domeniul vînzărilor, organizării prezentațiilor, abilitatea de comunicare cu clienții, capacitatea de a susține și dezvolta relații de durată;
- Experiență în domeniul elaborării propunerilor comerciale și  prezentațiilor;
- Atitudine responsabilă față de procesul de lucru;
- Abilități de elaborare a scopurilor și a atingerii rezultatelor pozitive;

Noi oferim :
-Angajare Oficiala;
-Salariu atractiv;
-Conditii confortabile de munca intr-un colectiv tinar si dinamic.

Persoanele care intrunesc aceste cerinte si sunt cointeresate de a aplica la acest job sunt rugate sa ne trimita CV la adresa noastra de e-mail : resurse.umane.ims@gmail.com cu indicatia “ASISTENT MARKETING” , sau sa ne contacteze la numerele 022997890; 079994744.

Date de contact ale companiei
Tel: 022997890

© Copyright 2017, IDS Consulting         Termeni si conditii de utilizare       Trimite-ne parerea ta
info@hr.md     На русском языке