Home Cv-ul meu Ajutor Despre
Home → Profilul companiei

PROFIL COMPANIE

RMD GLOBAL LIMITED

15 Oswald Road,Peterborough,United Kingdom,PE29RY altele
Tel: 00447446294542
Date generale:
Forma organizatorica: Alta
Nr. angajati: 10
Capital strain: Da
Domenii de activitate ale companiei:
Esti o fire activa, ambitioasa si vrei sa castigi multi bani?Aici e locul tau!!!

ObeyYourBody UK recruteaza tineri intre 18-30 de ani dornici pentru pozitia de Ambasador Produse Cosmetice de Lux in Anglia.

NU se plateste nici un fel de comision nici inainte de plecare si nici ulterior!

Candidatul ideal

-limba engleza la nivel mediu
- experienta in vanzari nu e obligatorie
- dorinta de a castiga multi bani
- persoane energice, comunicative, ambitioase, optimiste.

Desfasurarea jobului

Locatia de desfasurare a activitatii va fi in magazinele ObeyYourBody sau in mall-uri luxoase din Anglia.

Descrierea jobului
Activitatea zilnica consta in:

-abordarea potentialului client si castigarea atentiei acestuia

-promovarea produselor si consilierea clientului in vederea vanzarii

-demonstratia produselor in shop-urile noastre

-incheierea vanzarii ca si scop final

-programul de lucru de 5/6 zile pe saptamana 8h/zi cu 45 min pauza de masa

Beneficii

Compania noastra va ofera un substantial pachet de beneficii:

-Biletul de avion este achizitionat de companie+prima saptamana cazarea este gratuita
- Garantia unui salariu fix de 1500 lire/luna/contract de 6 luni cu posibilitate de prelungire sau avansare!
- Posibilitatea unor castiguri cuprinse intre 3000 si 4000 lire/luna din comision (20% - 30%) in functie de competentele voastre
-Bonusuri salariale in functie de target-uri
-Compania va oferi gratuit in prima saptamana Training in Vanzari pentru initiere, perfectionare si obtinerea veniturilor substantiale
-Training-uri de perfectionare a vanzarilor vor fi oferite saptamanal la cerere pe durata angajarii.
-Compania va oferi asistenta gratuita in obtinerea actelor necesare pentru a lucra in legalitate in Anglia
- o echipa tanara, prietenoasa, cu care vei putea sa te distrezi in timpul liber.

Cazarea

-Prima saptamana cazarea este gratuita, ulterior aceasta este asigurata contra sumei de 80 lire pe saptamana iar utilitatile sunt incluse si deduse din salariu.
-Casele companiei sunt spatioase, moderne si curate amplasate in vecinatatea locului de munca
-apartamentele sunt mobilate si includ echipamente si cablu TV, XBOX, acces la internet, precum si aparatura electrica necesara.

Va dorim mult succes si va asteptam cu drag!

OFERTELE ACESTEI COMPANII

Denumire Data publicarii Data expirarii
Consilieri vanzari Londra UK 27/01/2018 01/01/2020
© Copyright 2018, IDS Consulting         Termeni si conditii de utilizare       Trimite-ne parerea ta
info@hr.md     На русском языке