Home Cv-ul meu Ajutor Despre
Home → Profilul companiei

PROFIL COMPANIE

RMD GLOBAL LIMITED

15 Oswald Road,Peterborough,United Kingdom,PE29RY altele
Tel: 00447446294542
Date generale:
Forma organizatorica: Alta
Nr. angajati: 10
Capital strain: Da
Domenii de activitate ale companiei:
Esti o fire activa, ambitioasa si vrei sa castigi multi bani?Aici e locul tau!!!

ObeyYourBody UK recruteaza tineri intre 18-30 de ani dornici pentru pozitia de Ambasador Produse Cosmetice de Lux in Anglia.

NU se plateste nici un fel de comision nici inainte de plecare si nici ulterior!

Candidatul ideal

-limba engleza la nivel mediu
- experienta in vanzari nu e obligatorie
- dorinta de a castiga multi bani
- persoane energice, comunicative, ambitioase, optimiste.

Desfasurarea jobului

Locatia de desfasurare a activitatii va fi in magazinele ObeyYourBody sau in mall-uri luxoase din Anglia.

Descrierea jobului
Activitatea zilnica consta in:

-abordarea potentialului client si castigarea atentiei acestuia

-promovarea produselor si consilierea clientului in vederea vanzarii

-demonstratia produselor in shop-urile noastre

-incheierea vanzarii ca si scop final

-programul de lucru de 5/6 zile pe saptamana 8h/zi cu 45 min pauza de masa

Beneficii

Compania noastra va ofera un substantial pachet de beneficii:

-Biletul de avion este achizitionat de companie+prima saptamana cazarea este gratuita
- Garantia unui salariu fix de 1500 lire/luna/contract de 6 luni cu posibilitate de prelungire sau avansare!
- Posibilitatea unor castiguri cuprinse intre 3000 si 4000 lire/luna din comision (20% - 30%) in functie de competentele voastre
-Bonusuri salariale in functie de target-uri
-Compania va oferi gratuit in prima saptamana Training in Vanzari pentru initiere, perfectionare si obtinerea veniturilor substantiale
-Training-uri de perfectionare a vanzarilor vor fi oferite saptamanal la cerere pe durata angajarii.
-Compania va oferi asistenta gratuita in obtinerea actelor necesare pentru a lucra in legalitate in Anglia
- o echipa tanara, prietenoasa, cu care vei putea sa te distrezi in timpul liber.

Cazarea

-Prima saptamana cazarea este gratuita, ulterior aceasta este asigurata contra sumei de 80 lire pe saptamana iar utilitatile sunt incluse si deduse din salariu.
-Casele companiei sunt spatioase, moderne si curate amplasate in vecinatatea locului de munca
-apartamentele sunt mobilate si includ echipamente si cablu TV, XBOX, acces la internet, precum si aparatura electrica necesara.

Va dorim mult succes si va asteptam cu drag!

© Copyright 2018, IDS Consulting         Termeni si conditii de utilizare       Trimite-ne parerea ta
info@hr.md     На русском языке